Vzhledem k situaci doporučuji volit dopravu Českou poštou. Pokud kupujete jen samolepky nebo pohledy, zadejte slevový kód NOUZOVYSTAV pro dopravu zdarma. Děkuji.

Lamy AL star black purple

Efekt lupa
  • 1 z 2

Plnicí pero s hliníkovým tělem v elegantní temně fialové barvě. 


  • Zvolte variantuObjednánoObjednáno
880 Kč
  • Varianta
Kategorie: Pera
 

Plnící pero LAMY AL-star má tělo z kvalitního hliníkového materiálu. Specificky tvarovaná úchopová část je z částečně průhledného plastu umožňující náhled na tok inkoustu uvnitř. Hrot pera lze snadno vyměnit za jinou šíři podle Vaší preference. Pero je dodáváno s jednou bombičkou LAMY s modrým inkoustem. Do pera lze také použít konvertor, který lze naplnit libovolným inkoustem vhodným pro plnicí pera. Díky této variabilitě a nízké ceně jsou pera Lamy celosvětově používána milovníky psaní na papír.

Lamy_Claim_logo_2_image_transBG

Značka Lamy pochází z německého Heidelbergu a navazuje na dlohou, již předválečnou tradici malé manufaktury. Od počátku produkovala plnicí i kuličková pera, v roce 1980 však dala světu ikonické pero LAMY Safari, jež se ve stejném designu vyrábí dodnes. Nezaměnitelný tvar těla, snadná údržba, pohodlné psaní a skvělá kvalita zaručují skvělou volbu pro nováčky i mírně pokročilé ve světě plnicích per.