Mrazivé počasí inkoustům nepřeje, proto tu nyní nic nenajdete. Těšíme se na Vás v roce 2022.

Týden plánování a soutěž

Diářová mánie letos vypukla nezvykle brzy. Možná proto, že spousta z nás si už chce rok 2020 odškrtnout a začít plánovat rok další. Máme čerstvě otevřeno, takže 20 variant diářů na příští rok u nás nenajdete. Máme ale zajímavé varianty pro ty, co si svůj diář rádi tvoří sami. Pojďme se na ně společně podívat.

 

  1. Clairefontaine My Essential

 

Tyhle zápisníky budou milovat příznivci jednoduchosti a tlumených barev. Mají měkké desky v základních barvách a uvnitř najdete ten nejlepší tečkovaný krémový papír Clairefontaine. Vepředu a vzadu najdete malou kapsu. Zavírání na gumičku je v barvě obalu. Na začátku jsou vyčleněné stránky pro obsah. Tento zápisník je vhodný i pro ty, kdo rádi používají ještě vlastní obal, zápisník se do něj díky měkkým deskám snadno zasune.

 

  1. Rhodia Rhodiarama Goalbook

 

Goalbook je skvělou variací na téma Bullet journalingu. Prvotřídní tečkovaný papír v bílé nebo krémové barvě, měkké nebo tvrdé desky. Poutko na tužku a kontrastní gumička v ikonické oranžové barvě, k tomu všemu pestrá škála barev. Můžete si tedy vybrat kombinaci, která bude vyhovovat právě vám. Kombinace barvy papíru, desek a obalu, kterou u nás nenajdete skladem Vám rádi dodáme na objednání.

 

  1. Rhodia Perpetual Calendar

 

Pokud jsou pro vás prázdné stránky příliš velkou výzvou, mohla by pro Vás být zajímavá varianta kombinace klasického diáře a tečkovaného zápisníku. V tomto případě najdete vlevo nedatované dny v týdnu a napravo klasické tečky. Pokud týden dva nevezmete diář do ruky, nevadí. Nedatovaný diář vám dává svobodu začít kdykoliv v průběhu roku nebo přeskakovat týdny. Pravá tečkovaná strana zase uchová všechny vaše nápady a poznámky.

 

 

Pro nadcházející podzimní období plánování jsme pro vás připravili soutěž o tři zápisníky Rhodia Rhodiarama goalbook. Pro zapojení do soutěže se stačí zaregistrovat na https://www.atramentum.cz/registrace/

jako nový zákazník v našem obchodě. Každý pátek pak vylosujeme jednoho z vás, kdo zápisník vyhraje. Podrobná pravidla soutěže najdete na titulní straně obchodě dole v rubrice Informace pro vás. Přejeme hodně štěstí v soutěži a užívejte podzimních dnů.