Mrazivé počasí inkoustům nepřeje, proto tu nyní nic nenajdete. Těšíme se na Vás v roce 2022.

O mně

Jmenuji se Marie Součková a přestože jsem se celý profesní život pohybovala v bankovnictví, tak jsem se teď, na druhé rodičovské dovolené, rozhodla pro změnu. Už od základní školy miluji papírnictví. Do první třídy jsem šla v roce 1989 a dodnes si pamatuji, jak se k nám po revoluci postupně dostávaly školní potřeby ze západu. Užívala jsem si všechny ty nové a barevné obaly, krásné pero, penál…

Láska ke všemu papírnickému mi vydržela až do dospělosti. Zápisník s kvalitním papírem, barva inkoustu podle vlastní volby, dobré pero. To je něco, co při každodenním používání rozhoduje o dobrém pocitu ze psaní. A překvapivě i teď - 30 let po revoluci - se pořád našla spousta věcí, které jsem u nás prostě nesehnala. Myšlenka na moje vlastní papírnictví ve mně zrála dlouhou dobu. No a letos na jaře, uprostřed všeho toho bláznovství, padlo finální rozhodnutí. Jdu do toho a otevřu obchod pro stejné nadšence, jako jsem já. A tak vzniklo Atramentum.

 papirnictvi

 

Ráda bych, abyste tu našli pestrou škálu inkoustů, per, diářů, razítek nebo samolepek. Jsme na začátku a stále si připomínám, že Řím taky nepostavili za jeden den. Nabídka Atramenta se postupně rozšiřuje a již velmi brzy tu najdete nové zboží.

Děkuji Vám za přízeň!

 planovani

 plnici pero