Mrazivé počasí inkoustům nepřeje, proto tu nyní nic nenajdete. Těšíme se na Vás v roce 2022.

Kaligrafické týdny

Kaligrafie. Prastaré umění, moderní koníček. Když se to umí, je to nádhera. Nebudu předstírat, že tuhle dovednost ovládám. Proto jsem spojila síly s dvěma talentovanými dámami – Magdou Toflovou a Radkou Konvičkovou - které tedy kaligrafií opravdu vládnou. Krásné fotografie, které nás budou provázet kaligrafickými týdny jsou z jejich dílny.

Pokud byste chtěli vidět více z jejich umění, doporučuji je sledovat na sociálních sítích. Magdu jako Holku s fixem @girl_with_marker a Radku jako @radka_cocodack.

Pro moderní kaligrafii se často používají různé fixy a brushpeny, u nás však najdou vše potřebné i milovníci klasického pera a inkoustu. Máme prvotřídní kaligrafický inkoust od KWZ – nádherné metalické barvy i klasickou černou a bílou. Inkoust je připraven speciálně pro využití v kaligrafii.

Pro úplné začátečníky jsme připravili výběr z kaligrafických per od Lamy, Sheaffer nebo Pilotu. Díky nim zvládnete první kroky k lepšímu písmu levou zadní.

V neposlední řadě musíme připomenout blížící se Vánoce. Co takhle místo každoročního balíčku kosmetiky překvapit kaligrafickou sadou? Troufnu si říct, že tenhle dárek potěší každou milovnici papíru od 10ti do 90ti let.

Přeji Vám klidné podzimní dny.